Udžbenici 2020./2021.

Udžbenici za školsku godinu 2020./2021. se financiraju iz Državnog proračuna, a samu nabavu udžbenika će provesti OŠ Belec. Kupljeni udžbenici ostaju u vlasništvu škole, a učenici su dužni omotati udžbenike i čuvati ih do kraja sljedeće nastavne godine kada će ih naslijediti mlađi učenici. Udžbenike roditelji ne kupuju.

Radne bilježnice će se financirati 50 % iz proračuna KZŽ i 50 % iz proračuna Grada Zlatara. Nabavu radnih bilježnica će provesti Grad Zlatar.

Roditelji trebaju kupiti sve ostale materijale potrebne za rad u školskoj godini 2020./2021:

• Geografski atlas za osnovnu školu (Hrvatska školska kartografija, Školska knjiga; kupuje se samo u 5. razredu),
  • Likovne mape (Učenici od 1. do 4. razreda će koristiti likovne mape izdavača Školska knjiga, a od 5. do 8. razreda Profil Klett.) i
  • Radni materijali za izvođenje vježbi i praktičnog rada programa tehničke kulture (5. do 8. razred Školska knjiga).

Obavijest o udžbenicima za šk.god. 2019./2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja odobrilo nam je kupnju udžbenika obveznih i izbornih predmeta za sljedeću školsku godinu. Ti udžbenici, nakon što škola provede postupak nabave i kupi ih, dočekat će učenike na njihovim klupama prvog nastavnog dana u sljedećoj školskoj godini. Kupljeni udžbenici ostaju u vlasništvu škole. Učenici su dužni omotati udžbenike i čuvati ih do kraja sljedeće nastavne godine kada će ih naslijediti mlađi učenici. Udžbenike roditelji ne kupuju.

Grad Zlatar je potpisao sporazum sa KZŽ o sufinanciranju radnih bilježnica, prema kojem svaka strana osigurava 50% iznosa za trošak nabave radnih bilježnica. Radne bilježnice roditelji ne kupuju.

Roditelji trebaju kupiti:

• likovne mape (Učenici od 1. do 4. razreda će koristiti likovne mape izdavača Školska knjiga, a od 5. do 8. razreda Profil Klett.) i
  • radni materijali za izvođenje vježbi i praktičnog rada programa tehničke kulture (5. do 8. razred Školska knjiga).

Tjedni jelovnik.docx

« Studeni 2020 »